Bozum Kuru: 4.00 TL

Kredi Kartı İle Satış

Paykasa-Astropay-Paykwik kart da sanal bir alışveriş kartıdır. Bütün ihtiyaçlar Kredi kart'ı ile de sağlanmaktadır. Fakat Paykasa-Astropay-Paykwik kart tek kullanımlık bir karttır. Ayrıca ön ödemelidir yani önce karta belli bir miktar para yüklenir daha sonra alışverişte o yüklenen paradan harcama yapılmaktadır. Ödeme yapılan paranın kotasını aşmak Paykasa-Astropay-Paykwik  kart ile mümkün değildir. Tek kullanımlık kart olduğu için alışverişten sonra kartta kalan bakiye nakit olarak elde edilebilir. Sadece bir kod ile alışveriş yapılmaktadır. Başka herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi verilmemektedir. Kredi kartına göre  kart bu açıdan daha güvenli bir alışveriş ve kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kodun tek kullanımlık olması da başka birinin bu kodu ele geçirmesi durumunda maddi bir sıkıntı fazla yaratmaz Kredi kartı ile Paykasa-Astropay-Paykwik  almak için Canlı  destek kısmından bize ulaşabilirsiniz.                        
Kredi kartı satışlarında %18 kdv  ve banka komisyonu eklenmektedir.

Mariskart.com

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan Paykasa, AstroPay ve PayKwik Kartlarını yasal olarak satmaktadır.

Email: info@mariskart.com

Telefon: 0532 060 14 00

Telefon: 0532 060 14 00

Önemli Konular

PayKwik ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
AstroPay ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
Paykasa ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba

Paykasa Kartları Her Yerde

Online Paykasa'dan satın aldığınız paykasa sanal kartlarınız dünyanın dört bir yanındaki on binlerce farklı web sitesinde geçerlidir.

harita

Bize Ulaşın

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri

BöcekSoft - 2017 Tüm Hakları Saklıdır

HIZLI İLETİŞİM
Telefon 0532 060 14 00
Telefon 0532 060 14 00
Telefon Bozum Kuru 4.00 TL
Telefon 7/24 Kesintisiz Hizmet