Bozum Kuru: 4.00 TL

Nasıl Satın Alırım ?

 Paykasa, Astropay ve PayKwik gibi günümüzün en fazla kullanılan ön ödemeli kartlarını satın alabilmek için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere müşteri temsilcimiz tarafından verilecek olan hesap numarasına ilgili ödemeyi yaptıktan sonra tarafınıza PIN kodu numaraları verilecektir.

Canlı destek sistemimiz üzerinden talep ettiğiniz ön ödemeli kartı almanız sadece bir dakika içerisinde mümkün. Yetkili ve ilgili teknik ekibimiz talep ettiğiniz miktara göre ödemeniz gereken tutarı size iletecek ve hemen ardından sizin için oluşturulan PIN kodunu tarafınızla paylaşacak.

Size verilecek olan bu PIN kodu numaraları satın aldığınız kartlara ait olan bakiyeleri temsil etmektedir. Alışverişlerinizi yaparken PIN kodu numarasını ödeme ekranına girdiğiniz takdirde ödeme işleminizi tamamlamış olursunuz. Bu PIN kodlarınızı başkaları ile asla paylaşmamalısınız. Aksi takdirde sizden önce bir sitede ödeme yapmak için kullanmaları durumunda paranız boşa gitmiş olacaktır. 

Ödeme yapmadan önce satın almak istediğiniz bakiyenin Euro veya Dolar karşılığını öğrenmeniz gerekmektedir. TL olarak ödeme yapacağınız için güncel ve doğru olan miktarı göndermelisiniz.

Talep ettiğiniz ön ödemeli kartın ne olduğunu canlı destek sistemimizden yetkili arkadaşlarımıza bildirin ve miktarı söyleyin. Size ödemeniz gereken TL tutarı bildireceklerdir.

Ön ödemeli kartları satın alma aşaması ile ilgili aklınıza takılan sorular olursa yine sağ alt köşedeki canlı destek sistemimiz üzerinden bizlere bu soruları iletebilirsiniz.

Mariskart.com

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan Paykasa, AstroPay ve PayKwik Kartlarını yasal olarak satmaktadır.

Email: info@mariskart.com

Telefon: 0532 060 14 00

Telefon: 0532 060 14 00

Önemli Konular

PayKwik ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
AstroPay ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
Paykasa ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba

Paykasa Kartları Her Yerde

Online Paykasa'dan satın aldığınız paykasa sanal kartlarınız dünyanın dört bir yanındaki on binlerce farklı web sitesinde geçerlidir.

harita

Bize Ulaşın

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri

BöcekSoft - 2017 Tüm Hakları Saklıdır

HIZLI İLETİŞİM
Telefon 0532 060 14 00
Telefon 0532 060 14 00
Telefon Bozum Kuru 4.00 TL
Telefon 7/24 Kesintisiz Hizmet