Bozum Kuru: 4.00 TL

S.S.S.

Almak istediğiniz paykasa  pin ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra PayKasa kart satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak Paykasa Canlı Destek bölümün gerçekleştirebilirsiniz ya da satın alma işlemini Skype üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bu yöntem için yapmanız gereken tek şey netkart.org adresimizi listenize ekleyerek iletişime geçmektir.

Banka Hesap Numalarımız sayfasından ya da Paykasa Canlı Destek bölümümüzle irtibata geçerek havale yapacağınız banka hesap bilgimizi isteyerek ulaşabilirsiniz.

Hayır, Paykasa Kart gerçek anlamda bir kart değildir, 19 haneden oluşan pin numarasıdır, adresinize herhangi bir kart iletilmemektedir, havalenizden sonra msn üzerinden size 19 haneli pin numarası iletilecektir.

Havalenizi yaptıktan sonra Skype, Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip pay kasa pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz, 1-2 dakika içinde pay kasa pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmiş oluyor.

Havale yaptıktan sonra Ukash Canlı Destek bölümümüze bağlanarak ukash pin numarasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz ya da eğer havale yaptıysanız sitemizin Ödeme Bildirim Formu nu doldurmanız gerekmektedir. Havale bilgilerinizi detaylı şekilde yazıp formu onayladıktan sonra ödemeniz kontrol edilip pay kasa pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

PayKasa Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.

Mariskart.com

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan Paykasa, AstroPay ve PayKwik Kartlarını yasal olarak satmaktadır.

Email: info@mariskart.com

Telefon: 0532 060 14 00

Telefon: 0532 060 14 00

Önemli Konular

PayKwik ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
AstroPay ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba
Paykasa ile Neler Satın Alınabilir? 3 Mayıs 2017 Çarşamba

Paykasa Kartları Her Yerde

Online Paykasa'dan satın aldığınız paykasa sanal kartlarınız dünyanın dört bir yanındaki on binlerce farklı web sitesinde geçerlidir.

harita

Bize Ulaşın

MARISKART İnternet hizmetleri ve Elektronik Satışı Hizmetleri

BöcekSoft - 2017 Tüm Hakları Saklıdır

HIZLI İLETİŞİM
Telefon 0532 060 14 00
Telefon 0532 060 14 00
Telefon Bozum Kuru 4.00 TL
Telefon 7/24 Kesintisiz Hizmet